'); Fakro | Firma Rehberi
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
114 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özkan Demircan
  • ADRES: Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no: 9
  • TELEFON: 0 (216) 398 2748
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Çatı katındaki merdivenler, herhangi bir çatıya erişmenin uygun bir yolunu sunar ve mevcut ilave alandan faydalanır. Hem alüminyum hem de ahşap seçenekler sunuyoruz ve tüm ortamlar için uygun bir dizi katlanır, sürgülü, teleskopik ve konser tavan tavanı çözümlerine sahibiz. Lütfen, bu ürünün çoğunda olduğu gibi, mevcut kapağın düzgün şekilde oturması için aşağıya menteşelenmesi gerektiğini unutmayın.

Neredeyse tüm çatı açıklıkları için uygun bir çözümü olan geniş bir çatı katı merdiven yelpazesine sahibiz. Yelpazemizin çoğu yüksek kaliteli, sert alüminyumdan imal edilmiştir ve diğerleri özel olarak seçilmiş İskandinav ağacından imal edilmiştir. Çatıya erişirken günlük düzenli kullanım için tasarlanmışlardır ve ömür boyu süreceklerdir. Size yardımcı olacak ve çatı katınıza erişirken dengenizi korumanıza yardımcı olacak çeşitli eşyalardan korkuluk alabilirsiniz; bu, yüksekliklerden rahatsız olan ve çatı katı merdivenlerinden daha az güvenilir olan insanlara yardımcı olabilir.

Satın aldığınız çatı katı merdiveninin türüne bağlıdır. Bazı ürünlerin 1-3 günlük tahmini teslimat süresinden bahsedeceğini fark edeceksiniz, ancak bu siparişinizi verdiğiniz zamana bağlı olarak değişebilir. Daha fazla özelleştirme veya ek ürünler gerektiren bir ürün satın alıyorsanız, bu, ürününüzün gelmesinin daha uzun süreceği anlamına gelebilir. Emin değilseniz, lütfen müşteri satış ekibimizle iletişime geçin; siparişinizi verdikten sonra sizinle görüşeceğiz veya sorularınızı soracağız.

İster ev tipi bir merdiven ister elektrik veya ticari merdiven gibi daha önemli bir yere ihtiyacınız olsun çatı merdiveni firmamız sizin için ideal bir merdiveni bulmanıza yardımcı olabilir. Bugün çevrimiçi alışveriş yapın veya stoklarımızda bulunan merdivenler hakkında daha fazla bilgi için satış ekibimizi arayın. Ürünlerimizle ilgili tüm sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.