'); Kocaeli Öncü Duşakabin - İş Rehberi

HABER DETAYI

7 Ocak 2019 11:02

Kocaeli Öncü Duşakabin

Kocaeli Öncü Duşakabin

Kocaeli öncü duşakabin firması olarak yeni nesil sistemler kullanarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Kurumsal firmamız kısa sürede gelişen ve güçlenen yapısı ile izmit ve çevre bölgelerde faaliyet göstermeye devam etmektedir. Duşakabin sektörünü yakından takip eden AR-GE birimimiz siz değerli müşterilerimiz için en iyisini ve en kalitelisini ayağınıza getirmek için çaba göstermektedir. Kocaeli duşakabin imalatçı firması olarak yıllardır sizlerin beğenisini kazanan firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Ücretsiz keşif ve tecrübeli personelimiz sayesinde yönlendirmeler ile banyonuza en uygun duşakabini sizler için hazırlayarak montajını eksiksiz olarak tamamlıyoruz.

Yapı dekorasyon firmaları dahil birçok firmada olmaya bir özelliğimiz ise müşteri memnuniyeti. Genel mana da müşterilerimizin memnuniyeti ön planda tutmak için elimizden geleni yapmaktayız. Bu çerçeve de malzemeden kaynaklı sorunlarda belirli bir süre içerisinde ( ortalama 2 yil ) malzeme değişim garantisini de sizlere sunuyoruz. Müşteri kaynaklı arızalar garanti kapsamına girmemektedir.

Plastik Duşakabin İmalatı tamamen bize aittir. Başka bir yerden temin edilmemektedir. O yüzden Mika Duşakabin imalatı isterseniz siparişten itibaren en geç 2 gün içerisinde montajı yapılmaktadır. Genel olarak müşterilerimiz beyaz profil duşakabin tercih etmektedir. Fakat isteğe göre parlak krom mika duşakabin de imal etmekteyiz.

Cam Duşakabin imalatı da bizim kendi imalathanemizde yapılmaktadır. Sadece camlar fabrikadan sipariş veriliyor. Temperli cam olduklarından dolayı özel ısıl işlemlere tabi tutulan camlar herhangi bir kırılma esnasında müşterimizin en hafif zarar la kapatması için tasarlanmıştır. Temperli camın en büyük özelliklerinden bir tanesi de eğer kırılırsa küçük parçalar halinde kırılması ve döküldüğü yerde bir insan varsa ince çizikler halinde küçük hasarlar vermesidir. Birde Cam Duşakabinlere desen ekliyoruz. İsteğe göre hazırlanan desenler kumlama tekniği ile hazırladığından dolayı herhangi bir dış etkenden dolayı kesinlikle solma veya kararma yapmaz.

Kısacası biz Kocaeli Öncü Duşakabin olarak kısa sürede istediğiniz duşakabin imal ediyoruz.

Firma Bilgileri

Öncü Duşakabin
0262 331 8505 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.