'); Neden Körfez İskele - İş Rehberi

HABER DETAYI

11 Şubat 2018 20:29

Neden Körfez İskele

Neden Körfez İskele

Şirketimize ulaşan tüm online taleplere ait teklif formlarımız, yer keşif işlemi yapıldıktan hemen 24 saat sonra tarafınıza yapılacaktır.

Teklif sonrası oluşan olumlu sonuçlanan anlaşma sonrasında şartnamenize uygun iş başlama ve bitirme tarihlerine göre kesinlikle uyum sağlanmaktadır.

Şirketimiz yer aldığı tüm projeleri ve projede yer alan çözüm ortaklarımızı facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım platformlarından güncel bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bulunduğunuz her ortamda yetkili olmak kaydı ile anlık olarak metrajınızı hesaplayabilir ve online olarak talepte bulunabilirsiniz.

Türkiye’nin bir çok bölgesinde projenizde yer alan iskele ihtiyacına yönelik hızlı bir biçimde çözüm üretmekteyiz.

Web sitemiz üzerinden kesintisiz olarak çalışmalarımızla ilgili detaylı bilgiyi ve şantiyenizdeki kurulum esnasında gerekli yardımı anlık canlı destek bölümünden alabilirsiniz.

Firmamızın ürünleri, TS-EN 12810-1 , TS-EN 12810-2 , TS-EN 12811-1 , TS-EN 12811-2 , TS-EN 12813 standartlarını kapsayan üniversite onaylı kurulabilirlik raporunun yanı sıra ISO 9001 , OHSAS 18001 ve uluslararası AT uygunluk beyanı sertifikaları mevcuttur.

Üretimini gerçekleştirerek sizlerin hizmetine sunmuş olduğu tüm ürünlerin TSE ISO kalite ve iş güvenliği sertifikaları mevcuttur.

Türkiye’de yerli ve yabancı TSE belgeli bütün güvenlikli iskele markaları ile işçilik hizmetleri yapılmaktadır. İskele montaj ve demontaj işleri en hızlı şekilde sertifikalı personellerimiz ile gerçekleştirilmektedir.

  • Yukarıda yazılan maddelerin hepsi size neden Körfez İskele seçmenizin cevabını vermiyorsa, lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Firma Bilgileri

Körfez İskele
0262 527 64 38 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.