'); Kocaelim Yemek | Firma Rehberi
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,563 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Fatih Mahallesi 4. Sok. No:61/B
  • TELEFON: 0262 527 35 14
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

kocaelim yemek logo

Kocaeli’nin şirin ilçesi Körfez de faaliyet gösteren ve uzman personeli ile toplu yemek hizmetleri sunan Kocaelim Yemek firması ile fabrikalara ve birçok topluluklara yemek hizmetleri sunmaktayız. Kalite belgelerimiz ile imalathanemizde hazırladığımız yemekleri itina ile müşterilerimizi sunuyoruz. Kocaelide Catering firmaları arasında öne çıkan firmamızı sizde ziyaret etmek isterseniz eğer aşağıda açık adresi bulunan firmamıza sizi de bekleriz.

Kocaelide Yemek konusunda itina ile çalışmalarımız sonucunda aldığımız olumlu yorumlar bizleri umutlandırarak işlerimizdeki çıtamızı biraz daha yükseltmemize sebep olmuştur. Kaliteli personelimiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bölgemizde yapılan cemiyet yemekleri konusunda yaptığımız çalışmalar ile hizmetlerimizi bir adım daha yukarıya taşıdık. Körfezde tabildot sistemini geliştirerek farklı boyutlarda müşterilerimize yemek yeme imkanı sağlamaktayız.

Hazırladığımız yemeklerde birinci sınıf malzemeler kullanarak daha leziz ve daha kaliteli ürünler çıkartarak müşterilerimize daha iyi hizmet sağlamaya çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmetler konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz telefonla irtibata geçebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.