'); Körfez İskele | Firma Rehberi
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
412 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Cihan BANKO
  • ADRES: Yeni Yalı Mah. Hızır Reis Cad. No : 10-D
  • TELEFON: 0262 527 64 38
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Körfez İskele yöneticileri olarak, öncelikle iş güvenlik kurallarına uyum sağlamak ve kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için varız.

Bünyemizde iskele işlerini kapsayan her türlü projenin gerek iş güvenliği konusunda gerekse insan sağlığını riske atmadan üstesinden gelebilecek sayıda ve güçte teknik personel, montaj elemanları, makine ve teçhizata sahibiz. Körfez İskele firmamızda genellikle işinde uzman ve hataya mehil vermeyen uzman personellerle tüm müşterilerimize güven vermeye devam ediyoruz.

Teknolojiden de aldığımız destekle gücümüze güç kattığımızı sizlere gösterebiliriz. Profesyonel çalışmalarda teknolojik imkanları ve gelişmelerin takibini, vizyonunu geliştirmekte birinci düstur olarak kullanan Körfez İskele, iş ve işçi sağlığı ile iş güvenliği için en uygun teçhizatlara sahip olduğu gibi Avrupa standartlarına uygun çalışma hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

İş sağlığı ve iş güvenliği konularının yanı sıra çalışmalarımızın yakın takibini denetlemek üzere A sınıfı iş güvenlik uzmanı bulunmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.